„Вечер“: Го апсат татко му на Боки 13!

Во моментов во тек е полициска акција по наредба на судот за обезбедување на Миле Јовановски, татко на Боки 13, осомничен во случајот Рекет за злоупотреби преку Меѓународниот сојуз.

Апсењето се одвива во Тафталиџе, дознава „Вечер“. 

SHARE