Заев пак насамарен од лажната Грета Тунберг (ВИДЕО)

Руските панкери што во два наврати лани и полани го насамарија лидерот на СДСМ Зоран Заев кога беше премиер повторно го излажале и снимиле телефонски разговор со лажната Грета Тунберг.

Во видеото Заев раскажува како го променил името и за други теми.

SHARE