Заев за момчето што ја обвинил девојката дека го силувала (ВИДЕО)

Зоран Заев повеќе од еден месец не е премиер но неговите изјави по кои стана надалеку познат не запираат да ја забавуваат јавноста.На социјалните мрежи денеска се појави дел од негова изјава од постаро интервју со гаф кој не го забележала јавноста а во во кој Заев раскажува приказна за едно момче и едно девојче.Во обид да направи некаква компарација на неговиот однос со Никола Груевски Заев во негов стил зборува дека откако имале секс меѓу себе момчето обвинил дека било силувано.https://twitter.com/Kalabalak_/status/1225797543168221186?s=19

SHARE