Зеколи: Кој тоа не го сака Стево на Бихаќка

Аналитичарот и поранешен амбасадор Арсим Зеколи на својот Твитер профил ги коментира за шпекулациите за наводни караници и недоразбирања во владејачката СДСМ.

А дека причина за тоа е претседателскиот кандидат Стево Пендаровски

SHARE

2 Коментари

  1. НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ, НЕ ГЛАСАЈ ЗА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ ЛИЦЕ ЗАМЕШАНО ВО АТЕНТАТОТ ВРЗ БОРИС ТРАЈКОВСКИ ВО МОСТАР 2004!
    ТОЈ Е ЛАБИЛЕН ПСИХОПАТ И МОНСТРУМ! МУЛТИПЛ УБИЕЦ!
    ШИПТАРИТЕ, НЕ ДАВАЈТЕ СВОЈОТ ГЛАС ЗА СТЕВО ПЕНАДРОВСКИ УБЕЦ КОЈ НАРЕДИ КОЛЕЊЕ И ГЕНОЦИДОТ ВРЗ АЛБАНЦИТЕ ВО АРАЧИНОВО!
    SHIPPERS, NUK jepni zërin tuaj për humbjen e STEVO PENADROVSKIIT QË DUHET TË BORING DHE GENOCID PËR SHQIPTARËT NË ARACHINOVË!

Comments are closed.