Зендели ќе му дишел во врат на Пендаровски (ВИДЕО)

Новиот претседател да го исполни она што го ветуваше пред изборите, му порача пратеникот на Беса на Стево Пендаровски.

Зендели му порача на новиот шеф на државата дека будно ќе ги следат неговите потези.

SHARE

Оставете коментар